EXKLUZIVITA A VÝJIMEČNOST

V rezidenčním projektu Victoria Palace vznikne 93 luxusních bytů o dispozicích od 1+kk až po střešní penthousy 5+kk s jedinečnými výhledy na Prahu 6 a její okolí. To vše v našem nejvyšším standardu PLATINUM.

Dokončení těchto bytů je předběžně plánováno na 4Q 2023.

STYLOVÁ ADRESA

Společnost Penta Real Estate ve spolupráci s KAPRAIN Group přichází s novým projektem v Praze 6.

Na Vítězném náměstí mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská vznikne unikátní bytový dům. Jeho architektonická podoba vzešla z návrhu studia Jakub Cigler Architekti, kterému se podařilo jedinečně propojit současnou moderní architekturu s původním architektonickým záměrem palácové neoklasicistní podoby Vítězného náměstí od Prof. Arch. Engela ze začátku 20. století. Prestižní bydlení s přibližně stovkou prostorných bytů ve vysokém standardu, podzemním parkingem a komerčními prostory a službami pro širokou veřejnost v přízemí, ponese jméno Victoria Palace. Název vyjadřuje genia loci lokality, který se spojuje s „vítězstvím“ již od první republiky. Victoria Palace je synonymem moderního designu a promyšlené funkčnosti – místo pro úspěšný život.

PRODEJNÍ CENTRUM

Přijďte nás navštívit do našeho prodejního centra Penta Real Estate ve Florentinu. Naši profesionální prodejci vás provedou nabídkou volných bytů, podají podrobné informace a zodpoví vaše dotazy. Můžete si zde také prohlédnout názorný 3D model celého projektu.OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí, Středa, Pátek: od 9 do 13 hod
Úterý a Čtvrtek: od 13 do 18 hod